Gotowanie, smażenie, pieczenie

W naszej ofercie posiadamy:

  • Garnki, rondle i garneczki ze stali nierdzewnej oraz emaliowane. Do kuchni gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Duży wybór pojemności, rozmiaru i wysokości.
  • Patelnie żeliwne, ze stali nierdzewnej oraz aluminiowe. Do zastosowania w każdej kuchni. Głębokie, płytkie, gładkie i grillowe, różne średnice.
  • Formy, blachy i foremki do wypieków małych i dużych. Z powłokami przeciw przywieraniu i tradycyjne. Duży wybór rozmiarów i kształtów.
  • Asortyment do smażenia, pieczenia i gotowania do użytku profesjonalnego jak i domowego.
  • Bardzo duży wybór, wysoka jakość i rozsądna cena.
gotowanie smażenie pieczenie dom i kuchani

Każdy wie, że kuchnia jest sercem domu. Gotowanie, smażenie i pieczenie to codzienne czynności, które wykonuje każdy z nas. Niektórzy podchodzą do tego z miłością i pasją, inni traktują te czynności jak obowiązek i codzienną rutynę. Co może poprawić nasze nastawienie do gotowania oraz pieczenia? Odpowiedź jest prosta! Dobrej jakości narzędzia. W naszej ofercie znajdziecie szeroką ofertę nowoczesnych garnków i patelni ze stali nierdzewnej, aluminium jak i tradycyjnych, emaliowanych. Rożne rozmiary, wysokości oraz pojemności zadowolą każdego miłośnika gotowania.Patelnie wysokiej jakości z powłokami przeciw przywieraniu dadzą Ci komfort smażenia, łatwości i bezpieczeństwo użytkowania. Wybór blach i form do pieczenia wzniesie Twoje wypieki na nowy, wyższy poziom.Gwarantujemy, że jakość proponowanych przez nasz produktów jest najwyższa, a ceny przystępne, na każda kieszeń.

Znajdziesz u nas markowe produkty, takich producentów jak: